DAROWIZNY I WSPARCIE

Każdy, kto zechce wesprzeć działania statutowe Fundacji Nobiscum może wpłacić darowiznę na konto w Raiffeisen Polbank (obecnie BGŻ BNP Paribas):

PL 14 1750 0012 0000 0000 3996 0068

Kod BIC/SWIFT RCBWPLPW

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: Darowizna na cele statutowe Fundacji Nobiscum.

Darowiznę można przekazać również na konkretne cele statutowe Fundacji, wtedy należy wpisać te cele w tytule przelewu.

Niebawem uruchomimy również możliwość przekazania darowizny za pośrednictwem systemu Pay Pal.

DONATIONS AND SUPPORT:

Anyone who wishes to support the statutory activity of Nobiscum Foundation can transfer a donation to our account in Raiffeisen Polbank (currently BGZ BNP Paribas):

PL 14 1750 0012 0000 0000 3996 0068

BIC/SWIFT RCBWPLPW

It is very important to fill in the title/reference field of the bank transfer with the following: Donation for statutory activity of Nobiscum Foundation.

You can also donate to support a specific statutory activity of the Foundation. In such case, you should mention this activity in the title / reference field of the bank transfer.

Donation transfers via PayPal will be available soon.