Trzecia edycja warsztatów Sygnał/Szum: Od dźwięku do obrazu

W sobotę 23 listopada o godzinie 13.00 Fundacja Nobiscum zaprasza na trzecią edycję warsztatów dźwiękowo-plastycznych dla dzieci i młodzieży “Od dźwięku do obrazu” realizowanych w ramach tegorocznego cyklu Sygnał/Szum.

Podczas warsztatów będziemy słuchać nagrań terenowych z całego świata oraz muzyki eksperymentalnej. Dźwięk posłuży jako inspiracja do uruchomienia wyobraźni i tworzenia – już w obszarze sztuk plastycznych.

Warsztaty prowadzą Piotr Dąbrowski (nagrania terenowe i muzyka) oraz Mirosław Cegłowski (prace plastyczne). Warsztaty odbędą się w siedzibie Płockiej Galerii Sztuki, ul. Sienkiewicza 36.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy: warsztaty@fundacjanobiscum.eu

Cykl Sygnał/Szum w tegorocznej odsłonie to szereg koncertów i spotkań warsztatowych, które odbędą się od czerwca do grudnia 2019 roku.

Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Nobiscum a partnerami projektu Płocka Galeria Sztuki i Kawiarnia Charlie.

Projekt realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.