Wizyta u mariawitów w ostatnim odcinku “Płocka w zasięgu ręki”

🇵🇱 Dziesiąty i ostatni już odcinek cyklu “Płock w zasięgu ręki”, który Fundacja Nobiscum przygotowuje dzięki dofinansowaniu Fundacji “Fundusz Grantowy dla Płocka”, poświęciliśmy miejscom i ludziom związanym z mariawityzmem. Odwiedzimy Świątynię Miłosierdzia i Miłości oraz zabudowania klasztorne, a także płocki cmentarz mariawicki.

Film dostępny jest w języku polskim, z polskimi i angielskimi podpisami na naszych kanałach na Facebooku, Youtube i Vimeo.

🇬🇧 The tenth and last episode of the series “Płock within your reach”, which the Nobiscum Foundation is preparing thanks to the funding received from the Grant Fund for Płock, is dedicated to places and people associated with Mariavitism. We visit the Temple of Mercy and Charity and the monastery buildings, as well as the Mariavite cemetery in Płock.

The film is available in Polish, with Polish and English subtitles on our Facebook, Youtube and Vimeo channels.