5 lat Fundacji Nobiscum

Dziś, 9 lipca, Fundacja Nobiscum obchodzi 5. rocznicę powstania!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować przyjaciołom naszej fundacji, naszym darczyńcom oraz wszystkim osobom, które przez ten czas wspierały nas w różny sposób.

Dziękujemy Miastu Płock, Samorządowi Województwa Mazowieckiego, Stowarzyszeniu Żydowski Instytut Historyczny w Polsce i Funduszowi Grantowemu dla Płocka za wsparcie finansowe naszych projektów!

Dziękujemy także serdecznie za współpracę: Archiwum Państwowemu w Płocku, Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Towarzystwu Technicznemu w Płocku, Fundacji Pamięć Treblinki, Stowarzyszeniu Nowa Kultura i Edukacja, Forum Dialogu, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki im. Themersonów wraz z filią Domu Darmstadt, Płockiej Galerii Sztuki, Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego, Centrum Organizacji Pozarządowych w Płocku, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Płocku, inicjatywie Wielokulturowy Gostynin, Czytelni Słów i Dźwięków “Elektra” w Warszawie, Miejskiemu Centrum Kultury w Płońsku.

Wszystkie informacje o naszych bieżących działaniach znajdziecie na naszej stronie.