Premiera książki “Okno na Kwiatka” Gabrieli Nowak-Dąbrowskiej i wystawa solarigrafii Among Scratches. Fotorelacja.

Fundacja Nobiscum serdecznie dziękuje Płockiej Galerii Sztuki i wszystkim przybyłym na nasze podwójne wydarzenie: premierę książki Gabrieli Nowak-Dąbrowskiej „Okno na Kwiatka. Ulica Józefa Kwiatka w Płocku od początku XIX wieku do 1939 roku” oraz otwarcie wystawy solarigrafii Among Scratches.

Książkę można wciąż zakupić w Płockiej Galerii Sztuki (na miejscu) lub bezpośrednio od Fundacji Nobiscum (wysyłkowo). Wystawę solarigrafii Among Scratches będzie można oglądać w PGS do 6 kwietnia. Zapraszamy!

Poniżej dwie fotorelacje z wydarzenia, ponadto więcej do obejrzenia i przeczytania na temat książki i wystawy m.in. tu:

petronews.pl

oraz tu:

portalplock.pl

The Nobiscum Foundation would like to thank the Art Gallery of Płock and everyone who came to our recent double event: the premiere of Gabriela Nowak-Dąbrowska’s book “Okno na Kwiatka. Ulica Józefa Kwiatka w Płocku od początku XIX wieku do 1939 roku” and the opening of the solarigraphy exhibition by Among Scratches.

The book can still be purchased at the Art Gallery of Płock (locally) or directly from the Nobiscum Foundation (by mail order). The Among Scratches solarigraphy exhibition will be open in the gallery until April 6.

Below are two photo reports from the event, moreover you can read about the event (Polish only) and see more photos here:

petronews.pl

and here: