Dzielnica żydowska w Płocku – odbierz bezpłatną publikację

Dzielnica żydowska w Płocku – odbierz bezpłatną publikację

Fundacja Nobiscum zaprasza na spotkanie, w trakcie którego można będzie odebrać naszą najnowszą publikację, wydaną dzięki dofinansowaniu Miasta Płocka.

“Dzielnica żydowska w Płocku. Synagogalna – Niecała – Jerozolimska – Szeroka – Tylna” autorstwa Gabrieli Nowak-Dąbrowskiej to podróż przez Płock, którego już nie ma – dzielnicę zamieszkaną przez społeczność żydowską wraz z jej codziennym życiem, troskami i wybitnymi przedstawicielami. Opisom miejsc towarzyszą ciekawostki związane z ludźmi, w tym także zupełnie nowe odkrycia dokonane podczas pracy nad książką.

Po odbiór bezpłatnego egzemplarza publikacji zapraszamy do Domu Darmstadt przy Starym Rynku 8 w czwartek 16 grudnia 2021 r. Będziemy czekać na Was w godzinach 16.00 – 18.00.

W związku z ograniczonym nakładem, jedna osoba będzie mogła odebrać jeden egzemplarz książki. Wydawnictwo będzie dostępne do wyczerpania nakładu.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych z Covid-19: pamiętanie o maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu. Ze względów bezpieczeństwa na sali Domu Darmstadt może przebywać maksymalnie 20 osób jednocześnie. W przypadku kolejki – prosimy o cierpliwość.

 Skip to content